Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 60 x 70 cm, rámováno, datováno zezadu 1996, signováno vpravo dole J. Pokorný. Zezadu opatřeno autorským razítkem a přípisy s určením. Malíř, grafik, kreslíř. Studoval u prof. F. Jiroudka a J.Johna na AVU v Praze. Zabývá se krajinomalbou, aktem i zátiším. Vybírá si tematické okruhy jako např. svět cirkusů, venkovských poutí atd. Autor viz Ch 11/297.